DIZAINERU KONSULTĀCIJAS

Konsultācijas laikā dizainers izveidos jūsu telpai vai mājoklim piemērotu projektu, kas ietvers krāsu, materiālu un mēbeļu izvēli un izvietojumu, kā arī individuāli pielāgotus risinājumus.

Ilze Svence

Dizainere

Komerctelpas, Mājas

Interjera un dzīvesstila dizainere. 18. gadu starptautiska kompetence modes, dizaina un dzīvesstila pasaulē. Guvusi pieredzi pie vadošajiem itāļu, vācu mēbeļu dizaina ražotājiem. Iedvesmojusies pasaules dizaina izstādēs Ņujorkā, Itālijā, Vācijā. Studijas Latvijas mākslas akadēmijā.

“Man ir svarīgi panākt rezultātu, lai klienta identitāte sakrīt ar viņa telpas interjeru. Palīdzu atklāt Jūsu “ideālo Es telpā”. Manas trīs pamatvērtības, kuras ņemu vērā, veidojot interjeru:

  • Cilvēka individuālā būtība – unikāls, pielāgots interjers.
  • Funkcija – komforts un drošība.
  • Laikmetīgs – tātad ilgtermiņam.

Dizaina konsultācijās veicu 3D roku skices, nosaku toņus, sniedzu praktiskus padomus, kuru rezultātā Jūs bieži vien ietaupāt līdzekļus.”

Vairāk informācijas: http://svence.lv

Konsultāciju maksa sākot no 50,00 EUR/h. Konsultācijas maksa atkarīga no ilguma un specifikas. Cenu precizēsim, kad būsim saņēmuši Jūsu pieteikumu.

Pieteikties

Pieteikt konsultāciju: decco@decco.lv

Kristīna Kokina

Dizainere

Komerctelpas, Mājas

Strādā dizaina jomā kopš 2002. gada. Sākumā izmēģinājusi ainavas arhitektūru, tomēr saprata, ka viņas lauciņš ir interjera dizains, kam arī nopietni un no visas sirds pieķērās kopš 2007. gada. Absolvējusi studijas “DEKORS” interjeristu kursus.

“Uzskatu, ka vissvarīgākais ir funkcionalitāte, tāpēc daudz laika pavadu tieši objektā, izprotot un kontrolējot procesu no iekšpuses. Nevaru teikt, ka dodu priekšroku kādam noteiktam stilam, tomēr zinu, ka svarīgākais priekšnosacījums vislabākajam rezultātam ir draudzīgas un uzticības pilnas gaisotnes veidošana starp pasūtītāju un dizaineri! Tālāk mans uzdevums ir veidot vidi bez manas pārspīlētas klātbūtnes tajā – iepazīstu klientu un savu redzējumu par telpas funkcionalitāti savienoju ar klienta vēlamo estētiku un atmosfēru, lai izveidotu ideālo telpas koncepciju, kuru klients var saukt par mājām!”

Vairāk informācijas: https://www.kristinakokinainterior.com/

Konsultāciju maksa sākot no 50,00 EUR/h. Konsultācijas maksa atkarīga no ilguma un specifikas. Cenu precizēsim, kad būsim saņēmuši Jūsu pieteikumu.

Pieteikties

Pieteikt konsultāciju: decco@decco.lv

Iepazīsties ar konsultācijas norisi, svarīgo informāciju un uzzini, kā labāk sagatavoties konsultācijai, lai tā būtu maksimāli produktīva.

Uzzināt vairāk

AKTUĀLI

Новости
Май 16, 2022

Terašu un koka fasāžu krāsošana

Tāpat kā senai draudzībai, arī jūsu mājai ir nepieciešamas rūpes un mīlestība. Ar Tikkurila Valtti ārdarbu pārklājumiem kokam un pareizu apkopi, jūsu māja, terase vai dārza mēbeles būs pasargātas no…
Новости
Апрель 22, 2022

Igauņu mākslinieka Virgo Hāna un Villeroy&Boch kinematogrāfijas izstāde!

Vairākus starptautiskus, prestižus titulus un balvas ieguvušais igauņu kinematogrāfijas mākslinieks Virgo Hāns izveidojis aizraujošu un iedvesmojošu izstādi sadarbībā ar premium klases santehnikas ražotāju Villeroy&Boch. Izstāde veidota kinematogrāfijas jeb kustīgo attēlu…
Новости
Апрель 8, 2022

Dizaina medību izaicinājums – Maija Rozīte Krištopane iekārto savu sapņu guļamistabu.

DECCO CENTRS kvartālā pavasari ieskandināja sirsnīgās balss īpašniece, TV un radio personība – Maija Rozīte-Krištopāne, piedaloties par tradīciju kļuvušajā notikumā – Dizaina medībās. Šoreiz par mērķi – stundas laikā iekārtot…
Skatīt visus