Skip to main content

Jaunums! Interjera dizaineru konsultācijas DECCO CENTRS

DECCO CENTRS interjera kvartāls ir uzsācis sadarbību ar dizaineriem, piedāvājot dizaineru konsultācijas, kuru galvenā priekšrocība ir ne tikai izstrādāts interjera projekts, bet arī plānoto interjera un dizaina priekšmetu (mēbeļu, grīdu, durvju, santehnikas, sienu apdares materiālu – tapešu, flīžu, aizkaru, kā arī apgaismojuma, santehnikas un citu preču) iepriekšēja apskate DECCO CENTRS interjera kvartālā uz vietas. Kopā ar dizaineri un salonveikalu konsultantiem, kuru rīcībā ir plašs paraugu klāsts un informācija par materiāliem un risinājumiem, varēsiet nekļūdīgi izvēlēties labāko variantu.

Dizaineru konsultācijas laikā Jūs iegūsiet:

  • efektīvi un pārdomāti izplānotas telpas;
  • pārdomātu un harmonisku krāsu un materiālu salikumu;
  • kompetentu un zinošu dizaineru ieteikumus mēbeļu, grīdu, durvju, flīžu, santehnikas izvēlē;
  • Iespēju vairums preču paraugu apskatīt kvartālā esošo uzņēmumu salonveikalos;
  • pareizi ieguldītu budžetu, kurš balstīts uz dizaina koncepciju;
  • individuālu pieeju un unikālu, interesantu risinājumu izstrādātu tieši Jums;
  • laika un līdzekļu ekonomiju.

Ar ko sākt, kā sagatavoties konsultācijai?

Interjera dizainers projektē telpu, sākot no pamata lietām, piemēram, sienu pārplānošana, komunikāciju, santehnikas, logu un apgaismojuma izvietojums, un beidzot ar dekorēšanu – apdares materiālu, aizkaru, lampu un citu dekoru piemeklēšana. Uz pirmo konsultāciju noteikti vajadzētu sagatavot:
  • telpas plānu un izmērus;
  • atlasīt attēlus ar sev tīkamu stilu, krāsu toņiem un risinājumiem.
Tas dos plašāku ieskatu, ļaujot dizainerim jau pirmajā tikšanās reizē sniegt detalizētāku informāciju un atbildēt uz Jūsu jautājumiem.

Dizainera izmaksas

Izmaksas ir atkarīgas no objekta apjoma, sarežģītības un stila. Piemēram, klasiskajam stilam, kur ir daudz sīku detaļu, izmaksas var būt lielākas nekā modernam minimālisma stilam. Taču gala summa ir atkarīga arī no vēlamā pakalpojuma daudzuma, jo dizainera pakalpojumus varat izmantot arī atsevišķiem posmiem, piemēram, materiālu un toņu piemeklēšanai. Vienu aptuvenu ciparu ir grūti nosaukt, tomēr zināms ir viens – šāds ieguldījums tiešām atmaksājas, jo tieši dizainers ir tas, kas redz kopainu un palīdzēs neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā.

Kādas iespējas piedāvā dizainera konsultācija?

Pakalpojums ieviests ar mērķi sniegt risinājumus visam mājoklim vai vienai konkrētai telpai, sākot ar idejām iekārtojumam, līdz iesaistei projektā no tā celtniecības brīža , domājot par telpu funkcionālo plānojumu, materiālu izvēli, kā arī mēbeļu un interjera priekšmetu izvēlei. Interjera dizainera konsultācijā piedāvājam individuālus un pārdomātus risinājumus, atbilstoši klienta vajadzībām gan privātajam sektoram, gan sabiedriskajām telpām. Pakalpojumā ir ietvertas individuālas konsultācijas un interjera plāns ar visām nepieciešamajām detaļām, sākot ar sienu krāsu un grīdas segumu, un beidzot ar mēbelēm un interjera priekšmetiem. Dizaineri izveidos telpas vai telpu plānojumu, paredzot zonas dažādām vajadzībām, ieteiks nepieciešamās mēbeles un interjera priekšmetus, ar kuriem izveidot vēlamo stilu un panākt funkcionalitāti.

Kā pieteikties konsultācijām?

Lai pieteiktos konsultācijām, iepazīstieties ar dizaineriem sadaļā “Dizaineru konsultācijas” un izvēlieties sev tīkamāko speciālistu. Aizpildiet pieteikuma formu, norādot prasīto informāciju un pievienojot fotogrāfijas, telpas plānu, izmērus, kā arī aprakstu par vēlmēm. Jo precīzāki būsiet, jo labāk dizainers varēs izprast Jūsu vēlmes un vajadzības! Jautājumu gadījumā rakstiet uz decco@decco.lv. Lai patīkams konsultāciju process un kvalitatīvi, skaisti interjeri!