Skip to main content

Tikkurila iepazīstina ar 2021 gada toni – Cumulus

Tikkurila Gada tonis ir Y354 Cumulus, mierīga, gaiši zila nokrāsa, kas simbolizē gaišāku nākotni. Šis tonis un toņu kolekcija iedveš cerību un aicina cilvēkus dot ieguldījumu un piedalīties labākas rītdienas veidošanā. “Turpini iesākto. Priekšā ir zilas debesis”, tas vēsta. Mūsu toņu izvēle ne vien atspoguļo mūsu personību, bet arī vēsta par mūsu skatu uz dzīvi. Zilais tonis aptver kopējo cerību sajūtu. Un pašlaik, vairāk nekā jebkad agrāk, mums ir vajadzīga cerība, lai sāktu atjaunošanu ar skatu nākotnē. Zilā ir nomierinoša un pārliecību izstarojoša krāsa tiem, kuri gaida pēc lietavām atgriežamies sauli.

gada tonis 2021

 

“Mūsuprāt, atjaunot nozīmē turpināt ticēt sekmēšanai un pozitīvu izmaiņu radīšanai”, saka Irina Hanhisalo, Tikkurila Krāsu kategoriju vadītāja. “Tas iedveš cerību un iedvesmo cilvēkus sarežģītos laikos darīt visu, kas ir viņu spēkos, un pacietīgi raudzīties uz priekšu — uz gaišāku rītdienu.”

  Kopumā zilo uzskata par nomierinošu krāsu. Kā svaiga vasaras vēja pūsma, Y354 Cumulus gaiši zilais tonis ātri iepatīkas un ir piemērots gandrīz jebkuram interjeram. To var viegli apvienot ar dažādiem materiāliem un elementiem. Ar gaišiem koka elementiem un svaigi balto krāsu tas veido klasiskāku dizainu, un ar spilgtām un košām krāsām rada izteiksmes apvienojumu. Šoreiz Gada tonis tika izvēlēts, pamatojoties uz iekšējām apspriedēm un kompetenci. Tikkurila kā Ziemeļvalstu vadošais krāsu produktu uzņēmums ir pētījis un analizējis pašreizējās un turpmākās attīstības tendences. Uzņēmumam ir vairāk nekā 100 gadu pieredze toņu izvēlē.  Tikkurila_ColorNow21_gada tonis Color Now 2021 kolekcija Tikkurila toņu kolekciju ir izvēlējies saskaņā ar Gada toni, sniedzot iedvesmu un dizaina iespējas, kā arī radot iespēju viegli apvienot toņus un akcentus. Visi 2021. gada kolekcijas toņi, atspoguļo dabas skaistumu un enerģiju un smeļas iedvesmu no debesīm un jūras, brīnišķīgajiem saulrietiem un augu valsts krāsainās daudzveidības. Kolekcija ietver arī zemes toņus, akmens un klinšu nokrāsas, kā arī koka mizas un smilšu toņus. “Demonstrējot mūsu izvēlēto 2021. gada paleti, mēs tiecamies uzšķilt cilvēkos iztēles dzirksti attiecībā uz savu māju krāsošanu un dekorēšanu. Ar toni vienu pašu nepietiek, interesi rada tas, kā to apvieno jaunā veidā. Mēs vēlamies palīdzēt cilvēkiem kļūt radošiem un gūt panākumus, sniedzot viņiem tādu saskaņotu toņu kopumu, kuri labi sader kopā jau sākotnēji», saka I. Hanhisalo.