Skip to main content

Tikkurila gada tonis 2022. – Kestrel

Tikkurila gada tonis 2022 ir L478 Kestrel – mierīgs un piezemēti brūns ar vēsu sarkanu nokrāsu. Šīs krāsas vēstījums ir kā atgādinājums, ka katrs piedzīvojums sākas mājās. Katru dienu notiek jauni sākumi jauniem panākumiem. Lieli vai mazi – tos ir jāizbauda!

Savu nosaukumu šī krāsa aizguvusi no piekūna sugas nosaukuma Kestrels.  Maigs un nomierinošs brūns tonis, ko var sajust kā apskāvienu. Šis krāsas tonis ir intensīvs, bet tajā pašā laikā mierīgs un maigs.

Līdzīgi kā piekūnam Kestrelam, mūsu mājas nav statiskas – tās ir veidotas no mūsu atmiņām un pieredzes. Tā ir vide, no kuras mēs smeļamies iedvesmu. Lai kur mēs dotos, šī pieredze kļūst par daļu no mums un mūsu mājām. Šī zemes toņa krāsa sniegs siltu un pazīstamu sajūtu, kas ļauj mājoklim izskatīties elegantam.

“Pēdējo divu gadu laikā mēs esam pievērsuši vairāk uzmanības savām dzīves telpām, taču fakts ir arī tas, ka mēs tās nolietojam. Kad jūs visu darāt mājās, ikviena īpašā lieta kļūst par ikdienišķu un parastu. Tāpēc mums ir jāierauga savas mājas jaunā gaismā,” saka Irina Hanhisalo, Tikkurila krāsu kategoriju vadītāja. “Ar šo krāsu un krāsu kolekciju mēs vēlamies paust pozitīvu skatījumu uz dzīvi, pārsteigt un iedvesmot cilvēkus un mudināt viņus izmēģināt jaunas krāsas.”

Kolekcija Color Now 2022

Tikkurila gada toņa kolekcijas Color Now 2022 krāsas izstaro pagātnes elementus un ieskatu nākotnē. Tās patīk cilvēkiem, kuri uzticas tradicionālajam stilam, kā arī tiem, kas novērtē minimālismu un mūsdienīgumu.

Kolekcijā atradīsi jūras zilganzaļos toņus, gaišos toņus, kas piešķir svaigumu un dedzinātu dzelteno, kas izstaro siltumu arī tad, kad nav saules.

Kā jūs varat atrast iedvesmu, ja jūtat, ka esat iestrēdzis mājās vai jūtaties iestrēdzis dzīvē? Uz šo jautājumu kolekcija Color Now 2022 vēlas palīdzēt cilvēkiem atrast atbildes. “Mēs esam iemācījušies, ka mūsu dzīve ir domāta dzīvošanai un tā ir jādzīvo vislabākajā veidā, kā vien iespējams. Tāpēc mums ir jāpārdomā savas dzīves telpas un jāpiešķir tām pelnīta atzinība. Kas padara jūsu māju par jūsu māju? Mēs vēlamies jums palīdzēt atrast elementus, kas jūs vienlaicīgi gan sazemē ar spēcīgām saknēm, gan paceļ pāri ikdienišķajam,” saka I. Hanhisalo.

Tikkurila kā Ziemeļvalstu vadošais krāsu produktu uzņēmums ir pētījis un analizējis pašreizējās un turpmākās attīstības tendences. Uzņēmumam ir vairāk nekā 100 gadu pieredze toņu izvēlē.

Color Now ir pašas Tikkurila platforma, kas klientiem piedāvā jaunākās un pārdomas rosinošās krāsas un tēmas. Ar šo iniciatīvu Tikkurila vēlas iedvesmot cilvēkus veidot skaistu ikdienu un izpētīt jaunas krāsainas iespējas.

No kvartāla salonveikalos pieejamajiem interjera priekšmetiem izveidojām kolāžu, lai tā arī iedvesmo ieviest 2022.gada krāsu savā interjerā.