Darba laiks:

Pirmdiena : 10:00-19:00
Otrdiena : 10:00-19:00
Trešdiena : 10:00-19:00
Ceturtdiena : 10:00-19:00
Piektdiena : 10:00-19:00
Sestdiena : 10:00-17:00
Svētdiena : Brīvs

Home4you mēbeļu un interjera dizaina priekšmeti

Zīmols Home4you apvieno plašu dažādu mēbeļu un mēbeļu sēriju klāstu, kas ir piemērotas gan mājām, publiskājām telpām, gan birojam. Mūsu sortimenta piedāvājumā ir modernas mēbeles, pārklātas ar krāsu, dažādas daudzveidības iekštelpu mēbeles ar koka finierējumu, eksotiskie koka materiāli, kā arī liels klāsts ar klienta iecienītajām ozolkoka mēbelēm. Lielākā daļa no piedāvātā preču sortimenta sastāv no mēbeļu komplektiem / kolekcijām un atsevišķām mēbeļu precēm dzīvojamai istabai, ēdamistabai vai virtuvei.

Preču zīme Home4you piedāvā stilīgas mēbeles ikvienai gaumei – mūsdienīgas Skandināvu mēbelēs, tīru klasiku, kā arī romantiskā stila mēbelēs. Ēdamistabai piedāvājam plašu, gatavu mēbeļu komplektu izvēli, kā arī spēju patstāvīgi veidot un kombinēt galdus un krēslus savā starpā. Bāra krēslu un bāra galdu izvēle arī ir liela, ar pārklājuma materiāliem no plastmasas līdz audumam. Home4you daudzveidīgajā stilā ir daudz dīvānu, dīvān-gultu, stūra dīvānu un relaksējoši atpūtas krēsli.

Būtiska daļa no zīmola Home4you produktiem un precēm ir dažādi interjera priekšmeti. Home4you piedāvājumā ir daudz dažādu izmēru ar lādēm un kastēm, viss nepieciešamais garderobes un priekšnama iekārtošanai, skaistas metāla mēbeles balkonam vai ziemas dārzam, liels klāsts ar uzglabāšanas priekšmetiem, groziem un kastēm, pulksteņi, bildes, trauki utt. Zem preču zīmes Home4you mēs piedāvājam arī augstas kvalitātes sveces, ļoti lielu mākslīgo orhideju izvēli, kas vizuāli ir tuvu dabiskajiem augiem. Mūsu tekstilizstrādājumi – spilveni, galdauti un dekoratīvās salvetes galvenokārt tiek ražotas mūsu paša šūšanas nodaļā, un tekstilizstrādājumu izvēle un klāsts gadu no gada ir atšķirīgs un neatpaliek no laika.

Home4you dārza mēbeles

Zīmols Home4you (iepriekš Garden4you) pārstāv lielāko dārza mēbeļu klāstu Baltijā. Dažādi materiāli un stili piedāvā plašas izvēles iespējas, kas ļauj rast piemērotu risinājumu gan dzīvojamās mājās, gan arī kafejnīcas vai restorāna terases iekārtošanai. Home4you plašā klāstā piedāvā dārza mēbeles un dārza mēbeļu komplektus, kuri ir izturīgi pret atmosfēras iedarbību, un savā starpā iespējams tos savienot radot nepieciešamo dīvānu moduli. Piedāvājumā dārza mēbeles no koka, mākslīgā koka, alumīnija un plastmasas, kā arī dārza mēbeles atpūtai, šūpuļtīklus, marķīzes, nojumes, batutus un dārza tekstilmateriālus.

Piedāvājam plašu klāstu un dažādību atsevišķu ēdināšanas un viesnīcu sektora (HORECA) sortimentu: dažādas galda kājas, galda virsmas un krēslus, kas ir ideāli piemēroti kafejnīcām, restorāniem, āra terasēm vai pludmales bāriem. No sortimenta iespējams apvienot priekšmetus un veidot komplektus / iekārtojumu pašiem, kas atbilst jūsu vajadzībām. Daži no mūsu Home4you paveiktajiem darbiem.

Home4you produkti un preces ir izvēlētas, ņemot vērā pašreizējās tendences, kā arī vēlme daudzveidot dārza mēbeļu kolekcijas ar jauniem un interesantiem produktiem. Veidojot mūsu preču sortimentu, mēs vienmēr ņemam vērā vispopulārākās preces un produktu sērijas, ko izvēlamies pēc mūsu klientu novērtējumiem un ieteikumiem, un krāsas, kurām klienti dod priekšroku, tas ir arī galvenais mūsu kolekciju izveidē. Vienmēr cenšamies pievienot jaunus akcentus un radīt dārzos jaunas interesantas krāsas, ar neparastām un neordinārām dārza mēbeļu izstrādājumu kolekcijām, tai skaitā jaunām pasaules dārza mēbeļu tendencēm.

Home4you biroja mēbeles

Zem preču zīmes Home4you (iepriekš Office4you) mēs plašā klāstā piedāvājam darba un biroja krēslus. Preču klāstā pieejami biroja krēsli mācībām, bērniem un jauniešiem, biroju darbiniekiem, vadītājiem, tirdzniecības personālam, klientiem un apmeklētājiem, kā arī konfereces krēslu dažādība. Mūsu piedāvājumā ir arī ergonomiskie biroja krēsli tiem, kuri ir spiesti dienas lielāko daļu pavadīt pie darba galda, ergonomiskie krēsli cilvēkiem ar dažādām komplektācijām, klasiski darba krēsli, kā arī interesanti un stilīgi krāsu un dizaineru risinājumi tiem, kam ir vēlme kaut ko vairāk apkārt sev. Izstrādājot krēslu kolekciju Home4you mēs ņēmam vērā mūsu klientu vēlmes un vajadzības, lai piemērotu pareizo un īsto krēslu katram klientam. Piedāvājuma klāstā ir plašs apmeklētāju un konferenču krēslu klāsts, un, saskaņā ar klientu vēlmēm iespējams pasūtīt sev atbilstošu auduma krāsu toni.

Darba laiks:

Pirmdiena : 10:00-19:00
Otrdiena : 10:00-19:00
Trešdiena : 10:00-19:00
Ceturtdiena : 10:00-19:00
Piektdiena : 10:00-19:00
Sestdiena : 10:00-17:00
Svētdiena : Brīvs

Home4you mēbeļu un interjera dizaina priekšmeti

Zīmols Home4you apvieno plašu dažādu mēbeļu un mēbeļu sēriju klāstu, kas ir piemērotas gan mājām, publiskājām telpām, gan birojam. Mūsu sortimenta piedāvājumā ir modernas mēbeles, pārklātas ar krāsu, dažādas daudzveidības iekštelpu mēbeles ar koka finierējumu, eksotiskie koka materiāli, kā arī liels klāsts ar klienta iecienītajām ozolkoka mēbelēm. Lielākā daļa no piedāvātā preču sortimenta sastāv no mēbeļu komplektiem / kolekcijām un atsevišķām mēbeļu precēm dzīvojamai istabaiēdamistabai vai virtuvei.

Preču zīme Home4you piedāvā stilīgas mēbeles ikvienai gaumei – mūsdienīgas Skandināvu mēbelēs, tīru klasiku, kā arī romantiskā stila mēbelēs. Ēdamistabai piedāvājam plašu, gatavu mēbeļu komplektu izvēli, kā arī spēju patstāvīgi veidot un kombinēt galdus un krēslus savā starpā. Bāra krēslu un bāra galdu izvēle arī ir liela, ar pārklājuma materiāliem no plastmasas līdz audumam. Home4you daudzveidīgajā stilā ir daudz dīvānudīvān-gultustūra dīvānu un relaksējoši atpūtas krēsli.

Būtiska daļa no zīmola Home4you produktiem un precēm ir dažādi interjera priekšmeti. Home4you piedāvājumā ir daudz dažādu izmēru ar lādēm un kastēm, viss nepieciešamais garderobes un priekšnama iekārtošanai, skaistas metāla mēbeles balkonam vai ziemas dārzam, liels klāsts ar uzglabāšanas priekšmetiem, groziem un kastēm, pulksteņi, bildes, trauki utt. Zem preču zīmes Home4you mēs piedāvājam arī augstas kvalitātes sveces, ļoti lielu mākslīgo orhideju izvēli, kas vizuāli ir tuvu dabiskajiem augiem. Mūsu tekstilizstrādājumi – spilveni, galdauti un dekoratīvās salvetes galvenokārt tiek ražotas mūsu paša šūšanas nodaļā, un tekstilizstrādājumu izvēle un klāsts gadu no gada ir atšķirīgs un neatpaliek no laika.

Home4you dārza mēbeles

Zīmols Home4you (iepriekš Garden4you) pārstāv lielāko dārza mēbeļu klāstu Baltijā. Dažādi materiāli un stili piedāvā plašas izvēles iespējas, kas ļauj rast piemērotu risinājumu gan dzīvojamās mājās, gan arī kafejnīcas vai restorāna terases iekārtošanai. Home4you plašā klāstā piedāvā dārza mēbeles un dārza mēbeļu komplektus, kuri ir izturīgi pret atmosfēras iedarbību, un savā starpā iespējams tos savienot radot nepieciešamo dīvānu moduli. Piedāvājumā dārza mēbeles no koka, mākslīgā koka, alumīnija un plastmasas, kā arī dārza mēbeles atpūtai, šūpuļtīklus, marķīzes, nojumes, batutus un dārza tekstilmateriālus.

Piedāvājam plašu klāstu un dažādību atsevišķu ēdināšanas un viesnīcu sektora (HORECA) sortimentu: dažādas galda kājas, galda virsmas un krēslus, kas ir ideāli piemēroti kafejnīcām, restorāniem, āra terasēm vai pludmales bāriem. No sortimenta iespējams apvienot priekšmetus un veidot komplektus / iekārtojumu pašiem, kas atbilst jūsu vajadzībām. Daži no mūsu Home4you paveiktajiem darbiem.

Home4you produkti un preces ir izvēlētas, ņemot vērā pašreizējās tendences, kā arī vēlme daudzveidot dārza mēbeļu kolekcijas ar jauniem un interesantiem produktiem. Veidojot mūsu preču sortimentu, mēs vienmēr ņemam vērā vispopulārākās preces un produktu sērijas, ko izvēlamies pēc mūsu klientu novērtējumiem un ieteikumiem, un krāsas, kurām klienti dod priekšroku, tas ir arī galvenais mūsu kolekciju izveidē. Vienmēr cenšamies pievienot jaunus akcentus un radīt dārzos jaunas interesantas krāsas, ar neparastām un neordinārām dārza mēbeļu izstrādājumu kolekcijām, tai skaitā jaunām pasaules dārza mēbeļu tendencēm.

Home4you biroja mēbeles

Zem preču zīmes Home4you (iepriekš Office4you) mēs plašā klāstā piedāvājam darba un biroja krēslus. Preču klāstā pieejami biroja krēsli mācībām, bērniem un jauniešiem, biroju darbiniekiem, vadītājiem, tirdzniecības personālam, klientiem un apmeklētājiem, kā arī konfereces krēslu dažādība. Mūsu piedāvājumā ir arī ergonomiskie biroja krēsli tiem, kuri ir spiesti dienas lielāko daļu pavadīt pie darba galda, ergonomiskie krēsli cilvēkiem ar dažādām komplektācijām, klasiski darba krēsli, kā arī interesanti un stilīgi krāsu un dizaineru risinājumi tiem, kam ir vēlme kaut ko vairāk apkārt sev. Izstrādājot krēslu kolekciju Home4you mēs ņēmam vērā mūsu klientu vēlmes un vajadzības, lai piemērotu pareizo un īsto krēslu katram klientam. Piedāvājuma klāstā ir plašs apmeklētāju un konferenču krēslu klāsts, un, saskaņā ar klientu vēlmēm iespējams pasūtīt sev atbilstošu auduma krāsu toni.