Skip to main content

Dizaina medību izaicinājums – Maija Rozīte Krištopane iekārto savu sapņu guļamistabu.

DECCO CENTRS kvartālā pavasari ieskandināja sirsnīgās balss īpašniece, TV un radio personība – Maija Rozīte-Krištopāne, piedaloties par tradīciju kļuvušajā notikumā – Dizaina medībās. Šoreiz par mērķi – stundas laikā iekārtot kādu dzīves telpu – kļuva guļamistaba.

“Guļamistaba man saistās ar omulību un mājīgumu. Tai jābūt telpai, kur gribas atpūtināt prātu, vienlaikus jūtot, kā ķermenis atgūst spēkus. Pilnīgi noteikti liela gulta, daudz spilvenu, klusināts apgaismojums, mīkstas un taustei patīkamas tekstūras, kā arī neitrāls krāsojums ar dažiem nepārspīlētiem akcentiem. Man tā nav telpa, kur tikai gulēt, tā ir vieta, kur pavadīt laiku, relaksējoties pēc dienas darbiem.”

Maija jau pašā sākumā uzbūra sev vīziju par savu sapņu guļamistabu un ātriem soļiem vīzija tapa par reālu guļamistabu. Gala rezultātā telpa sanāca gaiša un mājīga. Kā akcents tajā ir ne uzbāzīgie zelta akcenti, kas telpai piešķir eleganci. Kā Jums patīk gala iznākums? Noskaties Dizaina medību video, lai redzētu kā Maijai gāja, meklējot un izvēloties preces savai sapņu guļamistabai. Vairāk par izaicinājumu lasi arī pēdējā interjera žurnāla numurā: Interjers Dizains Nr 9