Home4you

Telefons:
E-pasts:
Darba laiks:
Pirmdiena-Piektdiena 10-19, Sestdiena 10-17, Svētdiena Brīvs

Home4you ir Igaunijā izveidota preču zīme, un ir starptautiski pazīstams zīmols, kas apvieno mēbeļu un interjeru preču kolekcijas. Home4you grupai pieder arī tādi zīmoli kā Garden4you, Office4you un H4Y Textile. Mūsu misija ir bagātināt interjera preču tirgu, bet mērķis – izveidot unikālu mēbeļu un interjera preču kolekciju.

Home4you

Zīmols Home4you apvieno plašu dažādu mēbeļu un mēbeļu sēriju klāstu, kas ir piemērots gan mājām, gan arī publiskājām telpām. Stila ziņā Home4you zīmols piedāvā ikviena gaumei – klāstā ir mūsdienīgas skandināvu stila mēbeles, vienkāršas mūžīgi klasiskā stila mēbeles, kā arī mēbeles, kas pieder romantisma stilam. Ar Home4you zīmola precēm ir iespējams iekārtot visas dzīvojamās telpas, kā arī piedāvājumā ir dažnedažādas gan praktiskas, gan arī dekoratīvas interjera preces. Mēs piedāvājam visu nepieciešamo priekšnamam un garderobei, skaistas metāla mēbeļu sērijas balkonam vai ziemas dārzam, ļoti lielu grozu-klāstu, pulksteņu, attēlu, trauku, sveču, mākslīgo ziedu u.c. izvēli. Tāpat mums ir arī plašs interjera tekstilizstrādājumu, paklāju, dekoratīvo spilvenu, sēžammaisu, pufu, galdautu un galda sedziņu klāsts.

Garden4you

Zīmols Garden4you pārstāv lielāko dārza mēbeļu klāstu Baltijā. Dažādi materiāli un stili piedāvā plašas izvēles iespējas, kas ļauj rast piemērotu risinājumu gan dzīvojamās mājas, gan arī kafejnīcas vai restorāna terases iekārtošanai. Garden4you izvēli veido gan preču sērijas, gan arī atsevišķi produkti, kurus atbilstoši stilam ir iespējams savā starpā kombinēt. Materiālu izvēle ietver pinumus no Wicker plastmasas, kas ir izturīga pret laika apstākļiem, tāpat arī dārza mēbeles no koka, mākslīgā koka, vieglā betona, alumīnija un plastmasas. Līdzās tam sortimentā ir arī dārza šūpoles, guļamtīkli, saulessargi, nojumes, batuti, dārza tekstilizstrādājumi u.c.

Atsevišķa preču izvēle ir pieejama HORECA sektoram: krēsli, dažādas galdu kājas un galdu virsmas, kas lieliski piemērotas kafejnīcām, restorānu āra terasēm vai pludmales bāriem.

Office4you

Zīmols Office4you piedāvā plašu darba, biroja un klientu krēslu izvēli. Preču klāstā ir bērniem un jauniešiem piemēroti krēsli, ergonomiski biroja krēsli, vadītāju krēsli, klientu krēsli un vairāki krēsli īpašam pielietojumam. Mūsu priekšrocība ir plašs unikālu augstākās kvalitātes mēbeļu un interjera preču sortiments, kā arī ātra piegāde.

Mūsu zīmola pārstāvniecība Latvijā:

DECCO CENTRS
Katlakalna iela 6, Rīga, LV-1073, Latvija

Apskati un ērti iegādājies arī interneta veikalā www.home4you.lv

DECCO CENTRS

Katlakalna iela 6D, Rīga, LV-1073, Latvia