Domotika

Telefons:
Mājas lapa:

SIA “DOMOTIKA” ir gaismekļu, elektromateriālu, iekārtu un mājas automātikas sistēmu pārdevējs. Mūsu konceptuālā risinājuma prioritāte ir preču augsta kvalitāte, individuāla attieksme un īpaša apkalpošanas kultūra, jo personālam mēs nodrošinām atbilstoši kvalificētu apmācību. SIA “DOMOTIKA” piedāvātie produkti — griestu, sienu, galdu, grīdas un iebūvējamie gaismekļi, dekoratīvie slēdži un rozetes, mājas automatizācijas sistēmas un iekārtas, audio-video aparatūra — viss ir nepārspējama eleganta dizaina, kvalitatīvu materiālu un jaunāku tehnoloģiju lieliska kombinācija.

Mēs piedāvājam produkciju no pazīstamiem Eiropas un Amerikas ražotājiem: BTICINO, LEGRAND, VANTAGE, AXOLIGHT, CONTARDI, FINE ART LAMPS, FLOS, VISTOSI, WEVER&DUCRE un citiem – dažādā stilā, dažādām gaumēm un dažādās cenās. Pie mums var atrast preces un risinājumus ar “rozīnīti”.

Precēs izmantojamo materiālu daudzveidība var patīkami pārsteigt: stikls, porcelāns, marmors, akmens, koksne, audumi, metāli. Viena no mūsu stiprākajām pusēm ir piedāvātās produkcijas augstākā kvalitāte un mūsu speciālistu tehniskās zināšanas, kuras palīdz veiksmīgi konkurēt ar citām kompānijām šajā tirgus segmentā. Lielākā produkcijas daļa tiek pastāvīgi glabāta mūsu noliktavā.

DECCO CENTRS

Katlakalna iela 6D, Rīga, LV-1073, Latvia