LAURA ASHLEY un RIVIERA MAISON

16 May, 2018

Salonveikalā būs pieejama arī Nīderlandiešu zīmola RIVIERA MAISON mēbeles un aksesuāri, kuru pamatā ir roku darbs un dabīgie materiāli.

DECCO CENTRS – kvartāls taviem plāniem. Uz tikšanos!

Jau pavisam drīz durvis vērs 3 jauni salonveikali!

17 March, 2018

Jau pavisam drīz durvis vērs 3 jauni salonveikali!

2018.gada martā Baltijā lielākajā interjera, dizaina priekšmetu un apdares materiālu kvartālā durvis saviem klientiem vērs apgaismojuma salonveikals WATT, Latvijas lielākā flīžu tirgotāja H&L Studija salonveikals, kā arī THOMSON Furniture biroja mēbeļu salonveikals. Būsiet laipni gaidīti!

Būsiet laipni gaidīti! Atklājiet vairāk!

1 December, 2017

Būsiet laipni gaidīti! Atklājiet vairāk!

Baltijā lielākais interjera, dizaina priekšmetu un apdares materiālu tematiskais kvartāls DECCO CENTRS vēris savas durvis apmeklētājiem. Plašas ekspozīcijas dizaineru inovatīvi veidotajos salonveikalos, profesionāla apkalpošana un serviss. Būsiet laipni gaidīti! Atklājiet vairāk!

Tuvojas DECCO CENTRS atvēršana!

27 November, 2017

Tuvojas DECCO CENTRS atvēršana!

Uzņēmumi kopā ar dizaineriem steidz pabeigt ekspozīciju iekārtošanas darbus. 01.Decembrī durvis pircējiem vērs 13 uzņēmumu saloni. Decembra otrajā pusē apmeklētājus būs gatavi uzņemt arī tādi salonveikali kā ANITRA, piedāvājot daudzveidīgus grīdas materiālus, un WATT – ar jauno funkcionālā un dekoratīvā apgaismojuma risinājumu ekspozīciju. Janvāra mēnesī jaunā konceptā gatavi sevi izrādīt HL STUDIJA flīzes, INNOVATION dīvānu un dīvāngultu veikals, kā arī DOMOTIKA – gaismas ķermeņu, slēdžu, rozešu un mājas automātikas salonveikals!