Skano

Skano Furniture ir starptautisks zīmols, kas saglabājot savu nosaukumu veikalu ķēdē, spēj piedāvāt augstas kvalitātes un klasiskā stilā Igaunijā izgatavotas masīvkoka mēbeles.  Skano simbolizē ziemeļniecisku kvalitāti un uzticamību ieguldot arī roku darbu daudzās detaļās.

Šobrīd Skano piedāvā vairākas mēbeļu sērijas:

Skano Classic mēbeļu sērija ir laika pārbaudīta vērtība. Šos plauktu moduļus ir vienkārši kombinēt liekot vienu uz otra vai vienu otram blakus. Izmantojot iekšējo un ārējo stūru plauktus, vienmēr varat papildināt esošo komplektu, turpinot to uz blakus sienas.
Uz augšu atveramās un iebīdāmās durtiņas, pasargā grāmatas no putekļiem, tajā pašā laikā saglabā lielisku pārredzamību.
Mēbeles ir iespējams pasūtīt kādā no 15 toņiem, kas ir dabai draudzīgas un uz ūdens bāzes.

Villinki mēbeļu sērijas ideja ir dzimusi Somu līča salās. Šīs mēbeles raksturo ziemeļniecisks skaistums, izturība un daudzpusīga izmantošana. Bīdāmās durvis ar rūdītu stiklu vai koka durvis ir viegli kombinējamas, atbilstoši jūsu vēlmēm un pielietojumam.
Izgatavošanā tiek apvienotas klasiskās galdniecības iemaņas un roku darbs ar mūsdienu augstākajām tehnoloģijām.

Edenberg koloniālā stila guļamistabas sērijai ir raksturīgas īpaši mīkstināti profili un mākslīgi oksidēti rokturi, kas pasvītro šo mēbeļu raksturu.

Kutek firmas apgaismes ķermeņiem ir, gandrīz, 30 gadus sena vēsture. Ģimenes uzņēmums tika izveidots balstoties uz sapņiem par elegantu, gaumīgu un luksus klases atpazīstamu zīmolu. Izmantotie materiāli – misiņš un Swarovski kristāli, apvienojot tos ar neatkārtojamu dizainu, rada ekskluzīvu rezultātu skaistuma cienītājiem.

DECCO CENTRS

Katlakalna iela 6D, Rīga, LV-1073, Latvia