fbpx

KVARTĀLS KVALITATĪVAM INTERJERAM

Slider

Par DECCO

DECCO CENTRS ir Baltijā lielākais interjera, dizaina priekšmetu un apdares materiālu tematiskais kvartāls, kas apvieno vadošos nozares profesionāļus mājokļu un sabiedrisko telpu labiekārtošanā. Šeit atradīsiet plašāko piedāvājumu: telpu apdares materiāliem, grīdas segumiem un durvīm, virtuves mēbelēm un aksesuāriem, santehnikai, flīzēm, vannas istabas mēbelēm un aksesuāriem, mājas un sabiedrisko telpu mēbelēm un interjera priešmetiem, mājas tekstilam, dārza mēbelēm.

DECCO CENTRS profesionāļi nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu – sākot no konsultācijām preču izvēlē līdz to piegādei un uzstādīšanai.

Plašākā izvēle jebkurai ar mākokļa iekārtošanu saistītai vajadzībai, ērta nokļūšana, bezmaksas autostāvvieta kā arī labākais serviss – tās ir priekšrocības, ko novērtēs ikviens DECCO CENTRS apmeklētājs.

Jaunumi

Bezmaksas semināri DECCO CENTRS kvartālā!

Ieviešam jaunu tradīciju DECCO CENTRS kvartālā – bezmaksas semināri! Jaunākās tendences, dizaina pērles, padomi un iedvesmojoši stāsti. Februārī gaidāmi vairāki semināri, kuros apskatīsim ģeometrisko rakstu krāsošanu, kļūdas guļamistabas iekārtojumā, mūsdienu tehnoloģijas apgaismojumā, kā arī iedvesmojošus stāstus no latviešu dizaineriem.
Lasīt vairāk

Tikkurila 2020. gada tonis H300 Lemonade

Par gada krāsu 2020. tika atzīta H300 Lemonade – maigi dzeltens tonis, kas dāvā pozitīvisma un laimes sajūtu.
Lasīt vairāk

Pareiza dūmu detektora izvēle

Ar 2020. gada 1. janvāri Ministru kabineta noteikumi Nr. 238 paredz obligātu dūmu detektoru izvietošanu katrā mājoklī. Mājoklī jābūt autonomam ugunsgrēka detektoram vai automātisko ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmai. DECCO CENTRS kvartāla salonveikals BK LATVIA iepazīstina ar dūmu detektoriem, to veidiem un izmaksām. Kādu dūmu detektoru izvēlēties? Jāsāk ar to, ka jums ir vajadzīgs […]
Lasīt vairāk

DECCO CENTRS

Katlakalna iela 6D, Rīga, LV-1073, Latvia