fbpx

KVARTĀLS KVALITATĪVAM INTERJERAM

Slider

Par DECCO

DECCO CENTRS ir Baltijā lielākais interjera, dizaina priekšmetu un apdares materiālu tematiskais kvartāls, kas apvieno vadošos nozares profesionāļus mājokļu un sabiedrisko telpu labiekārtošanā. Šeit atradīsiet plašāko piedāvājumu: telpu apdares materiāliem, grīdas segumiem un durvīm, virtuves mēbelēm un aksesuāriem, santehnikai, flīzēm, vannas istabas mēbelēm un aksesuāriem, mājas un sabiedrisko telpu mēbelēm un interjera priešmetiem, mājas tekstilam, dārza mēbelēm.

DECCO CENTRS profesionāļi nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu – sākot no konsultācijām preču izvēlē līdz to piegādei un uzstādīšanai.

Plašākā izvēle jebkurai ar mākokļa iekārtošanu saistītai vajadzībai, ērta nokļūšana, bezmaksas autostāvvieta kā arī labākais serviss – tās ir priekšrocības, ko novērtēs ikviens DECCO CENTRS apmeklētājs.

Jaunumi

IENESOT DABU INTERJERĀ – ZAĻĀ TOŅA ŠARMS

    Zaļā krāsa ir dabas daļiņa interjerā, kas ļauj mums atrasties tuvāk savai dabiskajai videi. Šī krāsa ir universāla un der izmantošanai visās telpās, kā arī labvēlīgi ietekmē cilvēka veselību – samazina stresu, mudina atpūsties, rada pozitīvas emocijas. Zaļā krāsa simbolizē dzīvību, pavasari, jaunību, dabu, cerību, veiksmi, pārpilnību, draudzību.   Zaļā krāsa interjerā Gaiši […]
Lasīt vairāk

Honey Furniture – lampas ar stāstu

“Mēs ticam, ka izmantojot koku atkārtoti, mēs tam dodam trešo dzīvi.” / Zane un Reinis Maskavi Honey Furniture Mēs esam dizaineri Zane un Reinis Maskavi jeb Honey Furniture. Honey Furniture rada ilgtspējīga dizaina mēbeles un gaismas ķermeņus no sena koka, kombinējot to ar stiklu un varu, tādejādi mēģinot lauzt stereotipus, ka sens un atjaunots koks […]
Lasīt vairāk

5 biežāk pieļautās kļūdas, iekārtojot guļamistabu, un kā tās novērst

Ļoti spilgta un aktīva toņu gamma guļamistabā var radīt nemieru un trauksmainības sajūtu, kas var traucēt iemigt. Ja ir vēlēšanās guļamistabā ieviest aktīvākus toņus, to var darīt guļamistabas mierīgos pamata toņus papildinot ar spilgtākiem akcentiem.
Lasīt vairāk

DECCO CENTRS

Katlakalna iela 6D, Rīga, LV-1073, Latvia