Play
Slider

Par DECCO

DECCO CENTRS ir Baltijā lielākais interjera, dizaina priekšmetu un apdares materiālu tematiskais kvartāls, kas apvieno vadošos nozares profesionāļus mājokļu un sabiedrisko telpu labiekārtošanā. Šeit atradīsiet plašāko piedāvājumu: telpu apdares materiāliem, grīdas segumiem un durvīm, virtuves mēbelēm un aksesuāriem, santehnikai, flīzēm, vannas istabas mēbelēm un aksesuāriem, mājas un sabiedrisko telpu mēbelēm un interjera priešmetiem, mājas tekstilam, dārza mēbelēm.

DECCO CENTRS profesionāļi nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu – sākot no konsultācijām preču izvēlē līdz to piegādei un uzstādīšanai.

Plašākā izvēle jebkurai ar mākokļa iekārtošanu saistītai vajadzībai, ērta nokļūšana, bezmaksas autostāvvieta kā arī labākais serviss – tās ir priekšrocības, ko novērtēs ikviens DECCO CENTRS apmeklētājs.

Jaunumi

BRĪVĪBA VASARAS MĀJĀS

DECCO CENTRĀ iespējams izvēlēties piemērotus interjera un apdares elementus, kas iederēsies gan senā lauku guļbaļķu mājā, gan mūsdienu arhitektūras jaunbūvē.
Lasīt vairāk

INTERJERA DIZAINERI IESAKA: KĀ MAZĀ TELPĀ IEKĀRTOT SAPŅU VIRTUVI

Arens Rīga dizaineru komanda dalās ar padomiem, kā telpas platībai un plānojumam neļaut ierobežot dizaina un funkcionalitātes iespējas Tavā sapņu virtuvē.
Lasīt vairāk

LATVIEŠU DIZAINA GARŠA

Lai arī Latvijā radīts dizains nu jau regulāri tiek apskatīts dažādos drukātos un digitālos medijos, veicināt tā atpazīstamību nekad nevar būt par daudz.
Lasīt vairāk

DECCO CENTRS

Katlakalna iela 6D, Rīga, LV-1073, Latvia